Читайте нас в соціальних мережах

Наймасштабніша кінострічка: завершили зйомки фільму «Довбуш», який знімали на Тернопільщині

Середа, 04 серпня 2021 14:15
Завершили знімати українську кінострічку «Довбуш» режисера Олеся Саніна.

Зйомки стрічки відбувалися на Тернопільщині – в місті Збараж, окрім того в історико-архітектурній пам'ятці "Київська Фортеця", Національному музеї народної архітектури та побуту України в селі Пирогів, селі Дерев’яна під Обуховом на Київщині, в околицях села Микуличин на Івано-Франківщині та в павільйонах київської кіностудії імені О. Довженка. Про це повідомляє пресслужба Держкіно.

«Останній знімальний день проходив на натурному майданчику кіностудії FILM.UA. Протягом цього блоку загальна кількість знімальної команди склала близько 120 осіб. У масових сценах було залучено понад 1500 осіб», - йдеться в повідомленні.

Режисер Олесь Санін зазначив, звертаючись до своєї команди: «Ми нарешті закінчили зйомки фільму. За весь тривалий період ми пройшли десятки штормів, але побачили неймовірні місця. Ми не спали десятки ночей, але дивувались неймовірним світанкам. Працювали з акторами, яких Господь наділив талантом проживати вигадані нами життя. І щоразу дивувались їх перевтіленню у героїв, яких самі придумали, намалювали, одягнули, озброїли і поставили у кадр. Ми пережили ковідний штиль, але достойно знову зібрались і показали кожен для себе новий щабель нашої майстерності в професії».

Режисер висловив надію, що фільм сподобається глядачеві і зробить людей кращими.

За словами авторів картини, завершення зйомок картини «Довбуш» — це взяття нової висоти в історії української кіноіндустрії, втілення амбітної мрії про українське масштабне глядацьке кіно.

«Ми працювали з неймовірною командою сильних і талановитих людей. Як і герої нашого фільму, за ці три роки, знімальна група проявила міць характеру, незламність духу і відданість своїй справі. Ви взяли на себе масштабні задачі і довели, що українське кіно готове до такого рівня викликів», - підкреслив продюсер Максим Асадчий.

Повідомляється, що стрічка, яка створюється компанією Pronto Film за підтримки Державного агентства з питань кіно і Міністерства культури та інформаційної політики, вийде у всеукраїнський кінотеатральний прокат восени 2021 року.

«Довбуш» - пригодницько-історичний екшн про життя українського ватажка опришків Олекси Довбуша.

Як повідомляли "Тернополяни" раніше, У Збаражі розпочали зйомки українського фільму «Довбуш»

Жителів Тернопільщини запрошують на зйомки фільму у Збараж

ОСТАННІ НОВИНИ

Додати коментар


ЗАРАЗ ОБГОВОРЮЮТЬ