Читайте нас в соціальних мережах

Дорога Єдності: на Тернопільщині ремонтують міст у Городищі

Вівторок, 22 червня 2021 14:15
На мості через річку Восушка у селі Городище почали капітальний ремонт.

Споруда є частиною Дороги Єдності М-30 і входить до маршруту Стрий – Ізварине. Наразі там відкрито тимчасовий об’їзд. Роботи виконує підрядна організація «Техно-Буд-Центр».

«Ще одна штучна споруда, котра входить до буде відновлена. Розпочинається капітальний ремонт мосту через річку Восушка та підходів до нього у селі Городище Козівської громади. Через особливості робіт рух для усіх видів транспорту через міст закрито. Підрядна організація влаштувала поруч тимчасову об’їзну дорогу», - повідомляє Служба автомобільних доріг.

Знайти об’єкт на карті: https://goo.gl/maps/wFkjzbPCxZcZc7h37

Водіїв просять звертати увагу на нові дорожні знаки та неухильно дотримуватися їхніх вказівок. Для уникнення затримок у дорозі, радять виїхати заздалегідь або спланувати альтернативний маршрут.


Додати коментар



ЗАРАЗ ОБГОВОРЮЮТЬ