Як стверджує місцевий активіст Роман Довбенко, водій був напідпитку.
"Повідомляють підписники, що прямо зараз в Золотому Потоці двоє п'яних злетіли іномаркою з дороги та врізалися у електроопору. Я уже зареєстрував даний факт для того, щоб поліція перевірила інформацію та вразі її підтвердження, аби притягнули винуватців до відповідальності по 130 КУпАП і 124 КУпАП...
Що ще має статися в нашому районі, аби п'яні перестали сідати за кермо?!
Випив "100 грам" та забий ту другу передачу та їдь спокійно додому, а не починай літати, чудити і на кінець ще й вбивати невинних людей!
Реально задовбало, - розповів місцевий активіст Роман Довбенко".


