Читайте нас в соціальних мережах

У селі на Тернопільщині водій напідпитку врізався в електроопору (фото)

Понеділок, 16 листопада 2020 10:39
Вчора, у селі Золотий Потік, Бучацького району, що на Тернопільщині сталася дорожньо-транспортна пригода. 

Як стверджує місцевий активіст Роман Довбенко, водій був напідпитку. 

"Повідомляють підписники, що прямо зараз в Золотому Потоці двоє п'яних злетіли іномаркою з дороги та врізалися у електроопору. Я уже зареєстрував даний факт для того, щоб поліція перевірила інформацію та вразі її підтвердження, аби притягнули винуватців до відповідальності по 130 КУпАП і 124 КУпАП...

Що ще має статися в нашому районі, аби п'яні перестали сідати за кермо?!

Випив "100 грам" та забий ту другу передачу та їдь спокійно додому, а не починай літати, чудити і на кінець ще й вбивати невинних людей!

Реально задовбало, - розповів місцевий активіст Роман Довбенко". 

 


ОСТАННІ НОВИНИ

Додати коментар




ЗАРАЗ ОБГОВОРЮЮТЬ