Читайте нас в соціальних мережах

Під час виборів жителів області штрафуватимуть за пошкодження бюлетеня (відео)

Четвер, 10 вересня 2020 13:45
За порушення на виборах, на кшталт пошкодження чи оприлюднення фото виборчих бюлетенів тепер передбачено штрафи у розмірі від 1700 до 3400 гривень.

Про це сьогодні на брифінгу повідомила громадська омбудсменка із захисту виборчих прав Громадянської мережі ОПОРА у Тернопільській області Ольга Мазаєва. Також додала, що це є новою зміною в законодавстві. За підкуп виборців передбачено кримінальне покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 2 до 6 років.

Координаторка спостереження Громадянської мережі ОПОРА за виборами у Тернопільській області Ольга Галушка розповіла, що місцеві вибори відбудуться вже згідно нового виборчого кодексу та нового адміністративно-територіального устрою. Загалом центральна виборча комісія призначила на 25 жовтня місцеві вибори у 55 територіальних громадах Тернопільської області.

Координатор нагадала, що їх завдання залишається незмінним -  об’єктивне оцінювання процесу підготовки та проведення виборів, сприяння чесним виборам та попередження порушень.

Про готовність відкрито та об’єктивно реагувати на порушення виборчого процесу зазначив очільник Нацполіції краю Олександр Богомол. Він повідомив, що поліцейські готові до несення служби під час виборчого процесу, та наголосив, що поліція  - поза політикою. Він нагадав учасникам перегонів про кримінальну та адміністративну відповідальність , а журналістів закликав ретельно перевіряти інформацію на виборчу тематику, перед її опублікуванням, аби не поширювати фейкові статті.

Учасники зібрання також обговорили ефективну взаємодію правоохоронців та громадських активістів задля недопущення грубих порушень виборчого процесу.

ОСТАННІ НОВИНИ

Коментарі  

-1 #1 Голова і два вуха 12.09.2020, 12:29
Пані Галушка або "не в курсі справи", трохи не те говорить, або так її так файно "вирізали" на відео поліціянти..ЦВК утворила НЕ 22 територіальні виборчі комісії, А 523 ТВК!!! вчіть "матчасть" товариші-спосте рігачі з опори і не ганьбіться!!
Скарга

Додати коментарЗАРАЗ ОБГОВОРЮЮТЬ