Читайте нас в соціальних мережах

Тернопільські депутати можуть звільнити з посади головного лісника області

Понеділок, 06 липня 2020 09:10
Сьогодні, 6 липня о 10-ій годині розпочнеться чергове засідання сесії Тернопільської обласної ради. 

За даними активістів, крім інших важливих питань, депутати будуть розглядати і пропозицію звільнення з займаної посади начальника Тернопільського обласного управління лісового та мисливського господарства Державного агентства лісових ресурсів України Яремка Олега Павловича. 

"Сьогодні на сесії Тернопільської ОР буде розглядатися звернення колективу Чортківського лісгоспу .
Після розгляду цього питання і вислухання всіх сторін цього питання буде винесено на голосування депутатів ОР проєкт дуже важливого рішення ,одним із пунктів якого буде звернення до президента та Кабінету Міністрів про не відповідність займаної посади начальника Тернопільського обласного управління лісового та мисливського господарства Державного агентства лісових ресурсів України
Яремко Олег Павлович..
За нашою інсайдерською інформацією під час цього голосування одна із політичних партій одностайно має утриматися ,щоб це рішення не набрало потрібної кількості голосів..
Ми особисто будемо моніторити,,контролювати та висвітлювати детально це голосування ,щоб надати нашій Монастириській громаді і не тільки їй - відповідь,хто лобіює цього чиновника..на рівні нашої Тернопільської області. і те,все що не негативно впливає на наші громадські і ліси..
Як кажуть в народі,на злодію і шапка горить.,тому все нам стане зрозуміло.,і ми це нагадаємо перед виборами осінню виборцям..
Дякуємо всім за допомогу, сприяння тим,хто допомагає нам з не законними вирубками лісу на Монастирищинні.,бо це вже питання вже давно перезріло..
Особисто від Монастириської громади ми висловлюємо не довіру даному чиновнику і просимо депутатів Тернопільської ОБ проголосувати ЗА .,за дане питання, - пише активістка Ірина Ванат". 

Крім того, за інформацією активістів, Яремко Олег Павлович збирає колег на свою підтримку.

"Щойно надійшла інформація від працівників лісгоспів державних лісгоспів області ,
про те що начальник обласного управління лісового господарства Яремко О.П збирає працівників з лісгоспів області, на свою підтримку на сесії.
Вчора, близько 20.00 особисто дзвонив працівникам в наказував прийти і робити " порядок" на сесії Тернопільської обласної ради.

Мало того що багато працівників сидять без зарплати, Ви ще відриваєте їх від своїх прямих посадових обов'язків?

Люди стоять біля управління, проводять фіксацію всіх осіб для подальшого відповідного реагування,- коментує активістка Світлана Безділь".

 

Додати коментарЗАРАЗ ОБГОВОРЮЮТЬ