Крім громадськості слово мали і представники ТОДА і обласної ради і районних рад Козівського, Монастириського, Підгаєцького та Зборівського районів.
Згодом до слова запросили Василя Деревляного, заступника голови Тернопільської обласної ради.
"Коли виступив представник адміністрації я не міг вже мовчати. І заступник голови і голова ОДА вони є чужі і на сьогодні якось так сталося що в Україні влада клоунів, і вони забули, що громади мають об'єднуватися добровільно. Валов з Бережан чи Труш з Рогатина мають вирішувати долю Зборівського району?! Та ні, жителі районів мають прийняти рішення, не можна так робити, вони сьогодні говорять про коронавірус, вони сьогодні говорять за Кременець і Шумськ, де ті дії, які потрібно було зробити раніше, щоб не допустити такої ситуації?! Немає. Це є прислужники Сороса, які сьогодні грабують Україну, сьогодні мова, райони, а завтра нас повеселяють з рідної землі і ніхто не буде рахуватися з нашою думкою. Вони мали півроку тому приїхати до вас. Весь корпус обласної ради підтримує людей на вільне волевиявлення, - відзначив Василь Деревляний. - Але вони не хочуть слухати українців , виходить сюди і попереджує про якісь політичні наслідки, нас один попереджував вже в Ростові сидить, дивіться, щоб ви туди не поїхали, ви проігнорували думку людей і ви це знаєте. На найближчій сесії у вас треба забирати повноваження, бо ви не здатні керувати цією областю. Має бути Кременецький, Тернопільський і Чортківський райони. Треба їхати до Тернополя заставляти їх читати і відстоювати власні інтереси. Так не можна робити, ми підставляємо вам плече підтримки".
Одразу після Василя Деревляного слово дали Олегу Сиротюку.
"Мої батьки народилися на Зборівській землі, мені не байдужа доля Зборівського району, - відзначив Олег Сиротюк, керівник обласної фракції ВО "Свобода". - Коли діючий Президент йшов на вибори, то найперше, що він обіцяв це забезпечити народовладдя, пройшов рік часу - закону немає - теперішній владі не потрібна думка людей. Чи теперішня влада враховує думку людей?! Ні. Та нам не потрібні звернення, нам потрібен діалог, і щод обласна влада у своїх рішеннях враховувала думку людей. Нам не потрібна бюрократична переписка, а врахування думки людей. Люди хочуть отримати не попередження постанови і вказівки, а діалог і щоб їх почули. Теперішня влада - Кабмін, офіс Президента передбачали райони без районних рад. Це тільки зараз це питання повернулося під тиском депутатів та громадськості. Наша вимога - потрібно людей чути і мати з ними діалог, якщо не можете переконати, то повинні приймати позицію людей, які живуть на цій землі".
http://ternopoliany.te.ua/zhittya/47025-yakshcho-ne-mozhete-perekonaty-to-povynni-pryimaty-pozytsiiu-liudei-iaki-zhyvut-na-tsii-zemli-zaiavyv-u-zborovi-oleh-syrotiuk-foto-video#sigProId9c3ed3204e
Детальніше у відео Файне місто


