Читайте нас в соціальних мережах

У Тернополі заборонили користуватися дитячими та спортивними майданчиками

Понеділок, 23 березня 2020 20:26
На засіданні оперативного штабу у Тернополі вирішили заборонити користування у місті дитячими та спортивними майданчиками. 

Відтак, від завтра 24 березня у Тернополі не можна перебувати на спортивних та дитячих майданчиках. Крім того, у Тернополі вирішили створити єдину базу даних волонтерів, благодійників та потреб медичного персоналу. 


Коментарі  

-1 #2 Олександр 24.03.2020, 14:14 Скарга
-1 #1 Олександр 24.03.2020, 14:12
Автору статті... З чого ви взяли що заборонено знаходитись на дитячих і спортивних майданчиках???
Скарга

Додати коментар




ЗАРАЗ ОБГОВОРЮЮТЬ