Відтак, від завтра 24 березня у Тернополі не можна перебувати на спортивних та дитячих майданчиках. Крім того, у Тернополі вирішили створити єдину базу даних волонтерів, благодійників та потреб медичного персоналу.
У Тернополі заборонили користуватися дитячими та спортивними майданчиками
Понеділок, 23 березня 2020 20:26
На засіданні оперативного штабу у Тернополі вирішили заборонити користування у місті дитячими та спортивними майданчиками.
ОСТАННІ НОВИНИ
- 14:35 Зрізають дерева біля ставу в Тернополі: деталі
- 14:10 Горіли гараж та господарська будівля: пожежі Чортківському районі
- 13:35 Обікрали продавчиню в одному з маркетів у Тернополі
- 13:00 Понад 30 літрів крові під час виїзної донації зібрали у Тернополі (ФОТО)
- 12:40 Назавжди 32: під час бойового завдання загинув воїн з Тернополя
- 12:15 Пожежа охопила понад пів гектара: горіло сміття у Великій Луці
- 12:00 У Києві відкрили перший в Україні комунальний Хаб для переселенців, біженців та шукачів захисту (фото)
- 11:51 Тарифи зростуть: жителів Тернополя до кінця червня просять подати правдиві показники лічильників на воду
- 11:30 Подружжя врятувало життя двох осиротілих ведмедиків (фото)
- 11:00 Уряд відмовляється від обіцяної підтримки: Кличко про підготовку столиці до опалювального сезону



Коментарі