Жінка із заявою про крадіжку звернулася до поліції.
За словами потерпілої, вона працює продавцем у мережевому маркеті і того дня, розкладаючи товар, забула смартфон на полиці. Коли ж помітила, то гаджета вже не було.
Правоохоронці встановили, що на телефон продавця спокусилася відвідувачка торгового закладу. Жінка привласнила крадене та залишила для власного користування.
«Поліцейські розшукали зловмисницю. Нею виявилася 50-річна жителька одного з сіл Великогаївської громади. Чужий телефон вона видала. Відомості за даним фактом внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за частиною 4 статті 185 Кримінального кодексу України – крадіжка, скоєна в умовах воєнного стану», - зазначили у поліції Тернопільської області.
За скоєне жінці загрожує до восьми років позбавлення волі
Вирішується питання про оголошення підозри.



