Читайте нас в соціальних мережах

Обікрали продавчиню в одному з маркетів у Тернополі

Вівторок, 23 червня 2026 13:35
фото ілюстративне з вільних джерел фото ілюстративне з вільних джерел
Жертвою зловмисника стала жителька Тернополя.  

 

Жінка із заявою про крадіжку звернулася до поліції.

За словами потерпілої, вона працює продавцем у мережевому маркеті і того дня, розкладаючи товар, забула смартфон на полиці. Коли ж помітила, то гаджета вже не було.

Правоохоронці встановили, що на телефон продавця спокусилася відвідувачка торгового закладу. Жінка привласнила крадене та залишила для власного користування.

«Поліцейські розшукали зловмисницю. Нею виявилася 50-річна жителька одного з сіл  Великогаївської громади. Чужий телефон вона видала. Відомості за даним фактом внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за частиною 4 статті 185 Кримінального кодексу України – крадіжка, скоєна в умовах воєнного стану», - зазначили у поліції Тернопільської області.

За скоєне жінці загрожує до восьми років позбавлення волі

Вирішується питання про оголошення підозри.


img_8919cb3a79359f80ca2fb37bdc68785d_1.jpg

 

 


Додати коментар




ЗАРАЗ ОБГОВОРЮЮТЬ