Читайте нас в соціальних мережах

Відсвяткувавши Новий рік очільник Тернопільщини поїхав з квітами у пологовий (фото)

Середа, 02 січня 2019 17:38
Перший день нового 2019 року голова Тернопільської облдержадміністрації Степан Барна вирішив розпочати з візиту у пологовий будинок. Очільник області завітав у Тернопільський перинатальний центр «Мати і дитина» не з пустими руками, а з квітами та подарунками.

Разом із начальником Головного територіального управління юстиції Едуардом Кольцовим вони привітали породіль та їхніх новонароджених діток, вручивши бейбі-бокси, в яких є все необхідне для перших місяців життя малюків.

«Українців має бути багато. Хай Бог вас береже! Дякуємо, що ви є!», — сказав, вітаючи новоспечених матусь та їх діток Степан Барна.

Також просто в палаті їм вручили свідоцтва про народження. Вже три роки як діє програма, яка значно полегшує процес отримання документу. Тож тепер непотрібно вже ходити по державних структурах за свідоцтвом — його видають одразу після народження у пологових будинках.

Загалом привітання, бейбі-бокси та подарунки від голови ОДА того дня отримали шість хлопчиків та п’ять дівчаток з різних районів області, народжених у перинатальному центрі.

49183633_1549928348444078_4971045601371226112_n.jpg 49261937_1549928511777395_6954479644900851712_n.jpg  49205855_1549928818444031_5657076063226822656_n.jpg


ОСТАННІ НОВИНИ

Додати коментар




ЗАРАЗ ОБГОВОРЮЮТЬ