До урочистого заходу долучилося керівництво області та міста, духовенство, державні службовці, військові, працівники силових структур, представники інтелігенції, члени ветеранських, національно-патріотичних громадських організацій, молодіжних рухів, а також сотні жителів Тернопілля.
Спершу люди очікували біля Катедрального собору закінчення Служби Божої у святині. Потім містяни вишикувалися в колону, яку очолило духовенство, та вирушили центральними вулицями міста – Йосипа Сліпого, Руською, Патриарха Мстислава до площі Героїв Євромайдану.
Учасники урочистості тримали в руках квіти, які після традиційних промов представників влади та після панахиди, поклали до пам’ятника Небесній сотні.


