На щастя, зробити це йому не вдалося. Бо й засобів для цього у нього насправді не було.
— Після отримання повідомлення від місцевого жителя про інцидент на місце події негайно виїхала слідчо-оперативна група та спецпідрозділ «Корд», які заарештували дебошира біля магазину, — інформують в ГУНП у Тернопільській області.
Як з’ясувалося, 32-річний мешканець Тернополя приїхав у село оформляти документи на спадщину. Далі, будучи вже добряче п’яним, навідався у крамницю, де йому зробили зауваження про його нетверезий стан. Це випиваці не сподобалось, на що він затіяв сварку, задіявши ніж та погрози про підрив.
— На порушника громадського спокою у відділку поліцейські склали два адмінпротоколи: за статтями 173 КУпАП – дрібне хуліганство та 185 КУпАП - злісна непокора законному розпорядженню або вимозі поліцейського при виконанні ним службових обов'язків, — кажуть тернопільські правоохоронці.