Читайте нас в соціальних мережах

Тернополяни, ні в якому разі не видушуйте прищі самостійно, бо наслідки можуть бути неприємними

Четвер, 04 жовтня 2018 12:02
Чимало тернополян знають, що видавлювати прищі самотужки не можна, про це мало кого зупиняє від втручання у здоров’я власної шкіри.

Як часто буває, що ввечері, вмиваючись перед дзеркалом, ми бачимо чисте і здорове обличчя. А вранці незрозуміло звідки з'являється неприємний прищик, якого так і хочеться видушити. Тільки тернополянам варто знати, що прищі з'являються в результаті якихось порушень в організмі.

Як наголосила тернопільська лікарка-косметолог Ірина Різник, позбуватися треба не від прищів, а від причини їх появи.

Видаливши прищик на обличчі, ми не видаляємо джерело його виникнення. Якщо почнете видушувати самостійно прищі, ви не тільки ризикуєте пошкодити шкіру. На обличчі можуть залишитися великі знаки, можливо навіть шрами або рубці. У косметології це називають постакне. Існують кілька ступенів захворювання, залежно від глибини пошкодження шкіри. Курс лікування може тривати місяцями, іноді роками. Захворювання може проявлятися у вигляді: застійних червоних плям або навіть синців, шрамів, гіперпігментації. Ви також можете травмувати капіляри і кровоносні судини, в результаті на обличчі з’являтися червоні плями або синці. Вони будуть ще помітніші в зимовий час. Пошкоджується шкіра. Навіть якщо ви зможете очистити пори або проколоти прищ, на цьому ж місці може з’явитися негарний і неестетичний шрам. Гній, який знаходився в середині, нікуди не дівається, він зсередини ніби розриває шкіру, — повідомила тернопільська лікарка.

Пані Ірина зазначила, що якщо люди неправильно очистять обличчя, також існує ризик, що прищі можуть рознестись далі. По-перше, гній далі потрапить у кров, по-друге, прищі можуть з’явитися далі на шиї і грудях. На місці шраму або рубця може з’явитися коричневе пігментну пляму, позбутися від нього потім буде дуже складно.


ОСТАННІ НОВИНИ

Додати коментар




ЗАРАЗ ОБГОВОРЮЮТЬ