Читайте нас в соціальних мережах

Чоловік погрожував ножем жінці з дитиною посеред вулиці у Тернополі

Вівторок, 24 липня 2018 11:45
Посеред вулиці у Тернополі чоловік погрожував ножем співмешканці. Це сталося 23 липня, близько 15-ї години на вулиці Шептицького.

Поліцейських покликали люди із натовпу.  Громадяни вказали на чоловіка, який, нібито, погрожував ножем жінці з 7-річною дитиною. З їх слів, скандал просто неба виник на грунті ревнощів, повідомили у поліції.

Охоронці порядку попросили чоловіка показати вміст кишень. У лівій він ховав предмет, схожий на ніж.

Патрульні викликали слідчо-оперативну групу. Вже у відділку вдалося встановити його особу – це 35-річний уродженець Львова, раніше судимий за крадіжки, грабіж та розбій

Світлина від Патрульна поліція Тернопільської області.


ОСТАННІ НОВИНИ

Додати коментар




ЗАРАЗ ОБГОВОРЮЮТЬ