Читайте нас в соціальних мережах

Біля Збаража на колії тепловоз насмерть збив чоловіка

П'ятниця, 20 липня 2018 12:01
На Тернопільщині тепловоз смертельно травмував чоловіка. Аварія трапилася 19 липня на 134 кілометрі залізничного перегону Збараж-Тернопіль.
 
На даному відрізку колійного шляху тривали ремонтні роботи. Машиніст, керуючи двохсекційним тепловозом, збив на колії монтера, 1969 року народження, уродженця села Залужжя Збаразького району, повідомили у поліції.
 
Потерпілий від отриманих травм загинув на місці пригоди. У машиніста відібрали взірці крові для перевірки на вміст алкоголю.
 
Триває слідство відповідно до статті 276 частина 3 ККУ - Порушення правил безпеки руху або експлуатації залізничного транспорту, якщо вони спричинили загибель людей.

ОСТАННІ НОВИНИ

Додати коментар




ЗАРАЗ ОБГОВОРЮЮТЬ