Варто зазначити, що подібний вандалізм – не перший випадок у Тернополі. Як писали у соцмережах жителі Файного міста, від рук невідомих минулого року потерпіли біотуалети в парку Топільче, а в липні цього року нелюди перекинули туалети в парку Шевченка.
Вандали понівечили два туалети біля Тернопільського ставу (фото)
Неділя, 03 грудня 2017 13:34Галерея зображень
View the embedded image gallery online at:
http://ternopoliany.te.ua/zhittya/23573-vandaly-ponivechyly-dva-tualety-bilia-ternopilskoho-stavu-foto#sigProId9c9e3ac8e3
http://ternopoliany.te.ua/zhittya/23573-vandaly-ponivechyly-dva-tualety-bilia-ternopilskoho-stavu-foto#sigProId9c9e3ac8e3
ОСТАННІ НОВИНИ
- 23:21 Як використовувати криптокартку для повсякденних витрат і не втрачати контроль над бюджетом?
- 23:19 Укладка волосся вдома перед подією
- 21:00 На війні загинув лейтенант із Кременця Олександр Попілевич
- 20:30 Небезпечна рослина на узбіччях: на Тернопільщині триває боротьба з борщівником (відео)
- 20:10 «Гордість Тернопілля»: кого відзначили серед найкращих учнів області
- 19:50 Три протоколи та вилучена сітка: результати рейдів рибоохоронців на Тернопільщині
- 19:25 У Козівській громаді відбувся День донора: кров здали 34 жителі (фото)
- 19:00 Монастириська громада втратила захисника Михайла Гайновського (фото)
- 18:40 У Зборові триває термомодернізація Центру первинної медико-санітарної допомоги (фото)
- 18:20 На Харківщині обірвалося життя захисника з Тернопільщини Сергія Табаркевича (фото)



Коментарі