Читайте нас в соціальних мережах

У Зборові триває термомодернізація Центру первинної медико-санітарної допомоги (фото)

Вівторок, 23 червня 2026 18:40
У Зборівській громаді продовжують модернізувати будівлю КНП «Зборівський центр первинної медико-санітарної допомоги». Наразі тут триває черговий етап робіт — термомодернізація фасаду.

Про це повідомив міський голова Руслан Максимів.

За його словами, у межах проєкту вже виконано низку важливих робіт. Зокрема, у медичному закладі замінили вікна та двері, провели капітальний ремонт внутрішніх приміщень, оновили шатровий дах, благоустроїли територію та облаштували її тротуарною плиткою. Також заклад забезпечили резервним живленням завдяки встановленню генератора.

Нинішній етап робіт реалізовують за підтримки міжнародних партнерів у межах проєкту HEAL Ukraine – «Зміцнення системи охорони здоров’я та збереження життя».

«Сьогодні триває наступний етап робіт — термомодернізація фасаду будівлі, що дозволить підвищити енергоефективність приміщення, зробити його комфортнішим та створити ще кращі умови для пацієнтів і медичних працівників», зазначив Руслан Максимів.

У громаді наголошують, що модернізація медичного закладу сприятиме покращенню якості медичних послуг та створенню комфортних умов для жителів громади.

Міський голова подякував колективу Центру первинної медико-санітарної допомоги та його керівнику Андрію Кабарівському за активну роботу над розвитком медичної галузі громади.

730570667_2288896895183601_630969684634213760_n.jpg

729047456_2288902481849709_2510927370968112505_n.jpg

 


ОСТАННІ НОВИНИ

Додати коментар




ЗАРАЗ ОБГОВОРЮЮТЬ