Читайте нас в соціальних мережах

Озброєні активісти з Дніпра намагалися вивезти авто тернополянина з території міськвідділу поліції Тернополя (фото, відео)

П'ятниця, 31 березня 2017 19:21
У самому центрі Тернополя, на бульварі Тараса Шевченка Близько години тривав конфлікт адвокатів, активістів та поліцейських щодо можливого транспортування автомобіля марки «BMW» з території міськвідділу поліції.

Хоча транспортний засіб вже чотири роки належить тернополянину, його назвали викраденим. Сьогодні невідомі озброєні активісти з Дніпра вирішили силою забрати авто у своє місто. У протилежному випадку грозилися застосувати зброю.     

Активіст «Правого сектору» Олег Селецький перегородив своїм бусом дорогу і перешкодив, на його думку, незаконному вилученню автомобіля за допомогою поліції.

31 березня, на вулиці Шевченка, біля тернопільського міського відділення поліції, активіст «Правого сектору» Олег Селецький , перешкоджав викраденню автівки марки «BMW». Разом з власником авто авто Віктором Макогончуком перегородили дорогу евакуватору, що намагався незаконно вивезти авто з міського відділу поліції. Після довгих роз'яснень автівку було повернуто на територію міського відділу поліції.

«Даний автомобіль вже чотири роки перебуває на території Тернополя, - роз'яснив ситуацію адвокат власника автівки Андрій Майка. - Власником є мешканець Тернополя Макогончук Віктор Вікторович, котрий придбав автомобіль марки «BMW» півтора роки тому. За час користування, не виникало жодних проблем, з перевірками поліції включно. Та 13 березня, коли він припаркувався біля міського відділку, працівники поліції повідомили про те, що машина перебуває в розшуку, який оголосило Соборне відділення поліції міста Дніпро, де було порушено невідоме кримінальне провадження - нібито, дана автівка перебуває в угоні. Власник транспортного засобу пішов на зустріч правоохоронцям, після чого «BMW» помістили на територію тернопільського міського відділення поліції для вияснення подробиць конфлікту.

Слідчий направив постанову про виконання слідчих дій з Дніпра, тобто про огляд автомобіля та допит водія. Після чого тернопільський міський відділ поліції відкрив своє кримінальне провадження і звернувся до тернопільського міськрайонного суду, з ухвалою накласти арешт на даний автомобіль і вилучити його.

Тернопільський міськрайонний суд відмовив у задоволенні даного клопотання і повернув автомобіль його законному власнику, тернополянину Макогончуку Віктору.

24 березня, працівники тернопільського міського відділу поліції, повинні були негайно виконати ухвалення суду, щодо повернення автівки, згідно чинного законодавства та кримінально-процесуального кодексу, зокрема статті 159.

Протягом трьох днів ухвала не виконувалася. 27 березня приїхав слідчий із Дніпра, з рішенням суду після чого спробував вилучити автомобіль.

Разом із слідчим приїхали група невідомих осіб, як представилися громадськими активістами міста Дніпра, котрі повідомили, що мають зброю і застосують її, якщо хтось перешкоджатиме вилученню автівки В зв'язку з цим, ми залучили активістів міста Тернополя, для вирішення цієї ситуації.»

«Ми бачимо  класичну схему «віджиму» транспортних засобів, яка діє по всій Україні. Дуже шкода, що будь-який автомобіль, добросовісного власника можуть «віджати»  таким способом, бо поліція розбиратися не хоче,» - прокоментував Олег Селецький, активіст «Правого сектору».

На даний момент, авто повернуто на територію міського відділку поліції.

Любов Гурська

 


Коментарі  

0 #10 Юрист 01.04.2017, 00:25
Можливо Ви такий розумний ще знаєте "власника"(про якого так ще раз повторюєте!!!)? ??Якщо Ви не обізнані,то на даний час закон не зобов'язує ставити автомобіль на реєстрацію за місцем проживання (в укр мові немає слова "учот"!!!)крім випадків тимчасової реєстрації.Або можливо Ви є свідком викрадення ???Тому якщо не знаєте в чому справа,не лізьте будь-ласка зі своїми грязними коментарями!!!
Скарга
+1 #9 Ярош 31.03.2017, 23:41
Селецький-херой !!! Всі в ломбард!
Скарга
0 #8 Ярош 31.03.2017, 23:40
Селецький - херой!!! Всі в ломбард!
Скарга
-1 #7 Ярош 31.03.2017, 23:39
Селецький - херой!!!
Скарга
-1 #6 Ярош 31.03.2017, 23:39
Селецькому - херой!!!
Скарга
+4 #5 Володимир 31.03.2017, 22:06
Авто викрадене в Днпрі названий власник їздив на Дніпровських намерах питання чому непоставив на учот ніхто недумав??? Машину забрали і повезли реальному власнику в Дніпро який є шераз повторюю реальним на якому машина стоїть на учоті!! А активісти були проплаченні тим самим Віктором.
Скарга
+4 #4 Василь 31.03.2017, 22:06
Проплаченная статья)) правый сектор пидарасы как всегда за бабло идут в сговор с бандитами
Скарга
+3 #3 Василь 31.03.2017, 22:05
Статья проплаченная ))) машину угнали в Днепре ее приехали забирать полицейские, причём тут активисты??? А какие уроды из правого сектора стали на сторону бандитов!
Скарга
+8 #2 Іван 31.03.2017, 19:55
Як завжди все перекрутили... авто вкрадене в ядніпрі. Купив його тернополянин крадиним. А шоб нещабрали, підтягнув псевдо- правий сектор. От і була клоунада
Скарга
+6 #1 ГОСТЬ 31.03.2017, 19:47
не активисты, а БАНДИТЫ, называйте вещи своими именами, где это видимо чтоб стадо вооруженных скотов нападали на полицейский участок, если вы так стремитесь в европу, то расстреляйте их на хрен при подходе к участку.
Скарга

Додати коментар