Чоловік, попри незаконне перебування в Україні, зумів навіть відкрити «під носом» у прокуратури заклад громадського харчування. Активісти цей факт виявили і передали усю інформацію правоохоронцям, проте «віз і далі там».
Як розповів нам голова ГО «Ідея нації» Олексій Станько, з приводу цього випадку було направлене відповідне звернення до міграційної служби, яка у свою чергу відповіла, що нелегал має покинути Україну протягом 30 днів (до 15.12.2015 року).
- Але в дійсності, чоловік і зараз перебуває в країні, а точніше у Києві. Як говорять нам правоохоронці, через це і слідство далі не іде, адже обвинувачений не в Тернополі, а тому не може надати документи, що узаконюють роботу закладу і підтверджують офіційне працевлаштування у ньому людей, - говорить активіст.
Більше того, міграційна служба, знаючи що нелегал так і не покинув України, повинна була направити позов щодо примусової депортації. Проте, цих дій не здійснюється і начальник служби, Вербич Томаш Іванович, не сприяє встановленню законності.
На разі склалася така ситуація, що долею нелегала правоохоронці не надто і цікавляться. Фактично відомо, що він перебуває у Києві, але чи буде повертатися до Тернополя, чи надасть документи – загадка. Так, слідство стоїть на місці. Проте, активісти так стан справ залишати не збираються. В п’ятницю, 15 січня, відбудуться збори оперативного штабу ГО " Ідея нації", де буде сформовано організаційний комітет для подальших заходів, виявлення деструктивних елементів у рядах правоохоронців та держслужбовців. Про люстраційні наміри відповідним службам сповіщають плакати, які розклеїли активісти.
http://ternopoliany.te.ua/zhittya/12168-nelehal-iakyi-biznesuvav-u-ternopoli-vtik-vid-deportatsii-u-kyiv-dokumenty#sigProId4f19b0cbf9
Коментарі
Копати вербича в гепу!
Попривикали,якщо директор то можна нічого не робити і отримувати зарплату
хай працюють або дома сидять