Читайте нас в соціальних мережах

У Тернополі викрили серійного злодія, який обкрадав водомати (фото, відео)

Четвер, 25 червня 2026 15:30
У Тернополі поліцейські встановили особу чоловіка, якого підозрюють у серії крадіжок грошей із автоматів із продажу питної води.

 

Про це повідомили у поліції Тернопільської області.

За даними правоохоронців, до поліції звернулися підприємці, які повідомили про зникнення коштів із водоматів у різних мікрорайонах міста. Зловмисник у нічний час пошкоджував купюроприймачі та забирав гроші.

Під час оперативно-розшукових заходів працівники карного розшуку встановили особу підозрюваного. Ним виявився раніше судимий 23-річний житель одного із сіл Тернопільського району.

«Поліцейські задокументували його причетність до трьох фактів крадіжок із водоматів. Загальна сума збитків, завданих підприємцям, становить близько 14 тисяч гривень»,повідомили у поліції.

За трьома фактами слідчі відкрили кримінальні провадження за ч. 4 ст. 185 Кримінального кодексу України. Наразі вирішується питання про повідомлення чоловікові про підозру та обрання запобіжного заходу.

Оперативники також перевіряють його можливу причетність до інших аналогічних злочинів. У разі доведення вини йому загрожує до восьми років позбавлення волі.

731104805_1002104782575660_5030061799819294298_n.jpg730084068_1813112226550802_1909861991883962735_n.jpg


ОСТАННІ НОВИНИ

Додати коментар




ЗАРАЗ ОБГОВОРЮЮТЬ