Читайте нас в соціальних мережах

На Тернопільщині судитимуть 5 осіб за привласнення 2,3 млн грн при ремонті освітніх закладів (фото)

Понеділок, 23 березня 2026 10:00
Прокурори Тернопільської обласної прокуратури скерували до суду обвинувальні акти стосовно 3 учасників організованої групи та 2 спільників, обвинувачених у привласненні бюджетних коштів, виділених на ремонт двох закладів освіти в Скориківській ТГ та Мельнице-Подільській ТГ.

За даними слідства, організована група діяла у складі керівника товариства, що здійснювало технічний нагляд, керівника приватного підприємства - підрядника, його підлеглого та за пособництва інженера технагляду й голови однієї з громад.

Встановлено, що на ремонт харчоблоку ліцею з впровадженням енергозберігаючого обладнання та капітальний ремонт даху одного із корпусів школи з бюджету держави і громади виділили 4,8 млн грн.

Між селищною радою і товариством було укладено відповідні договори.

Учасники групи упродовж травня 2024 року – березня 2025 року внесли до документів дані про повний обсяг виконаних робіт, попри те, що підрядники не виконали усі заплановані роботи.

"Їм повідомили про додаткові підозри у грудні минулого року. Внаслідок неправомірних дій учасники злочинної групи та спільники заволоділи понад 2,3 млн грн бюджетних коштів. Держава зазнала збитків на понад 2,3 млн грн", - йдеться у дописі прокуратури. 

Директору приватного підприємства та його підлеглому інкримінують заволодіння чужим майном шляхом зловживання своїм службовим становищем (ч. 3, 2 ст. 27, ч. 5 ст. 191 КК України).

Керівнику товариства, що здійснювало технічний нагляд, інкримінують пособництво у заволодінні чужим майном шляхом зловживання своїм службовим становищем (ч. 5 ст. 27, ч. 5 ст. 191 КК України).

Розслідування здійснювали слідчі СУ ГУНП в Тернопільській області за процесуального керівництва Тернопільської обласної прокуратури.

 

bd188da9-78b0-41ca-a173-1a92861c151c.jpg

e3b169f2-28ab-4c2d-a5d7-f02db34f1038.jpg

743922e0-2246-4e07-9b54-d34acd08ab7d.jpg

 

b7d812e4-6d84-4e43-b2e3-e73f94a3f43c.jpg


ОСТАННІ НОВИНИ

Додати коментар




ЗАРАЗ ОБГОВОРЮЮТЬ