Про це повідомили у Кременецькій районній військовій адміністрації.
«Сьогодні наша бригада знову вирушила на Дніпропетровщину. До робіт долучаються працівники РВА, представники органів місцевого самоврядування, комунальних і приватних підприємств, а також жителі громад району. Усі вони роблять свій внесок у зміцнення оборонних рубежів», — зазначили в адміністрації.
За даними РВА, на Кременеччині вже кілька місяців діють виїзні групи, які по черзі допомагають укріплювати оборону в прифронтових областях. Волонтери та працівники громад працюють на різних ділянках, зокрема займаються зведенням фортифікаційних споруд, облаштуванням захисних ліній та допоміжною технічною роботою.
В адміністрації додають, що участь у таких поїздках є добровільною, а всі охочі мешканці громад можуть долучатися до спільної справи.






