Читайте нас в соціальних мережах

Чи прийдуть депутати Тернопільської облради на сесію, якщо засідання очолить Головко?!

Понеділок, 21 серпня 2023 19:49
Завтра, 22 серпня, заплановане чергове засідання сесії Тернопільської обласної ради.

Сьогодні зранку, 21 серпня, з браслетом на нозі на роботу неочікувано прийшов голова обласної ради Михайло Головко, який до 24 серпня мав перебувати у відпустці і якого підозрюють в отриманні хабаря.

Невдовзі голова обласної ради зірвав засідання фракцій. 

Кореспонденти Суспільного телефоном запитали голів фракцій у Тернопільськійобласній раді, чи будуть їхні представники на сесії та як ставляться до того, що головуватиме Михайло Головко.

Голова фракції "Європейська Солідарність" Степан Барна відповів:

"Я зараз перебуваю на сході, я точно не можу сказати, але позиція фракції "Європейська Солідарність" полягає в тому, що ми за будь-яких обставин прийдемо на сесію обласної ради, якщо депутати є на місці".

Щодо головування Михайла Головка каже так:

"В нас питання не в Михайлі Головку. В нас питання до всієї коаліції, в якій перебуває "Свобода", "Слуги народу", "Довіра", які взяли персональну відповідальність за те, що відбувається сьогодні в Тернопільській обласній раді. Наголошую, що голову обласної ради обрала ця коаліція, з цих партій. Так само як голова обласної ради вніс прізвища заступників і за них так само голосував. Це їхня відповідальність. Нехай вони несуть відповідальність за те, що відбувається. Мені соромно дивитися на те, що відбувається, перебуваючи на сході держави, де відбувається війна, де хлопці віддають свої життя".

Голова фракції політичної партії "Слуга народу" в Тернопільській обласній раді Ярослав Захарків каже:

"Наша позиція така, що ми хочемо, щоб всі навчилися жити по закону. Існує такий правовий принцип, як "презумпція невинуватості", який каже, що людину не можна засуджувати, поки її провину не буде доведено у встановленому законодавством порядку, згідно з вироком суду. Ми за верховенство права, яке панує у Сполучених Штатах і у всіх Європейських країнах. Тому було б дуже добре дочекатися до рішення суду. І тоді вже суд вкаже, чи людина винна, чи невинна, але ми однозначно завтра будемо присутні на сесії й будемо працювати. Це позиція кожного депутата, не тільки "Слуг народу", що є закон, буде прийняте рішення, чи людина винна, чи невинна. Якщо винна – то все, корупціонери не повинні працювати".

Також він розповів, що під час засідання президії Тернопільської обласної ради, коли зайшов Михайло Головко – більшість присутніх покинули залу:

"Так, таке було і я вийшов також. Я не бачив, хто лишався в залі".

На цьому засіданні президії обласної ради мали розглядати проведення третього пленарного засідання п‘ятої сесії Тернопільської обласної ради, порядок денний та присвоєння Сергію Королю звання "Почесного громадянина Тернопільської області" (посмертно), йдеться на сайті обласної ради.

Роман Мороз, голова фракції політичної партії "Батьківщина" у Тернопільській обласній раді каже:

"Сесію провести обов’язково треба, бо назбиралось багато господарських питань, які треба вирішити. Щодо головування Михайла Головка – я свою позицію сьогодні висловив на погоджувальній раді, де були всі голови постійних комісій, депутатські фракції, представники від різних партійних структур, я, напевно що, не підтримую, бо це якось неправильно".

Голова фракції ВО "Свобода" в Тернопільській обласній раді Михайло Тимошик телефоном розповів:

"Якщо на завтра скликана сесія – то вона мала б відбутись. Є розпорядження виконувача обов’язків, тобто, ніхто його не скасовував, наскільки я розумію. Тобто, сесія на завтра мала б бути. На котру годину – то я не знаю, ще ніхто не повідомляв".

На запитання, як ставиться до того, що головуватиме на сесії Михайло Головко, відповів:

"Я цього не знаю, це питання голови і апарату обласної ради. Завтра, я так розумію, буде видно зранку".

Представники "Свободи", "Довіри" та "За майбутнє" наразі не відповіли на телефонні дзвінки кореспондентів Суспільного.

Третє пленарне засідання п’ятої сесії Тернопільської обласної ради сьомого скликання відбудеться завтра, 22 серпня.

"Тернополяни" писали, що Засідання президії Тернопільської облради своєю присутністю зірвав Головко: представники усіх фракцій покинули приміщення.

Завтра депутати Тернопільської облради зберуться на сесію, щоб заборонити ходу паломникам мп.

З браслетом на нозі: Михайло Головко повернувся на роботу в Тернопільську обласну раду.

Коментарі  

0 #1 Правда 22.08.2023, 06:52
Суки знущаються на патріотом і легендарним командиром, розігнати цю раду-зраду, а цього великого свободівця Головка відсторони на час досудового слідства і питання вирішене. Це приклад як ця голота тримається за крісло і владу.
Скарга

Додати коментарЗАРАЗ ОБГОВОРЮЮТЬ