Читайте нас в соціальних мережах

В одному з супермаркетів без телефона залишилася жителька Тернополя

П'ятниця, 26 червня 2026 13:31
За допомогою до правоохоронців звернулася жителька Тернополя.

 

Жінка розповіла, що в супермаркеті забула пакет з особистими речами, серед яких дорогий смартфон.

«Коли повернулася забрати своє майно – телефона не знайшла. Завдані збитки жінка оцінила на суму 10 тисяч гривень», - зазначили у поліції Тернопільської області.

Поліцейські встановили, що на майно потерпілої спокусилася 67-річна тернополянка. Жінка побачила чужий пакет, заглянула всередину, побачила засіб зв’язку і забрала додому.

За фактом крадіжки розпочато кримінальне провадження відповідно до частини 4 статті 185 Кримінального кодексу України. Фігурантці повідомлено про підозру.

За скоєне жінці загрожує до восьми років позбавлення волі

Триває досудове розслідування.




ОСТАННІ НОВИНИ

Додати коментар




ЗАРАЗ ОБГОВОРЮЮТЬ