Читайте нас в соціальних мережах

У Бережанах вимикають водопостачання

Вівторок, 23 червня 2026 08:52
фото ілюстративне фото ілюстративне
Сьогодні, 23 червня, у місті Бережани, що на Тернопільщині вимкнуть воду.

Про це розповіли місцеві комунальники.

"До уваги жителів вулиць: Богдана Хмельницького, Родини Старухів, Твердохліба, Василя Стуса (Гагаріна), Браїлка та Сагайдачного частина вулиць Миру і Тиха.
Сьогодні 23 червня з 09:00 години буде тимчасово припинено водопостачання у зв'яку проведенням ремонтних робіт на водопроводі, -йдеться у дописі підприємства "Добробут Бережани".Вибачте за доставлені незручності".

 


Додати коментар




ЗАРАЗ ОБГОВОРЮЮТЬ