Про це розповіла місцева журналістка Зоя Карпюк.
"Ці фото говорять самі за себе. І вкотре змушують замислитися: проблема не в тому, що нашим дітям немає чим зайнятися. Гуртки, секції, заходи — усе є. Проблема в іншому — у відчутті безкарності та відсутності елементарної поваги до того, що створюється для всіх,-пише пані Зоя. - Щодня — одна плиточка, дві плиточки, одна дощечка з лавочки - дві дощечки... І так крок за кроком нищиться те, що мало б служити людям і залишатися окрасою нашого міста. Боляче дивитися, як чиїсь «розваги» перетворюються на вандалізм".
За словами журналістки, камери відеоспостереження бачать більше, ніж здається і так безпечно сидіти на "меморіалі" тепер не доведеться.



Коментарі