Атлетки з Тернополя здобули медалі на чемпіонаті України зі спортивної ходьби (ФОТО)

Середа, 19 жовтня 2022 12:15
Спортсменки з Тернопільщини взяли участь у чемпіонаті України зі спортивної ходьби серед спортсменів різних вікових груп та ХХVІ Кубку «Вечірній Івано-Франківськ».

Тернопільську область на змаганнях, які відбулись в Івано-Франківську, представили чотири вихованки обласної ДЮСШ. Спортсменки змагались на дистанції 2 км серед вікових груп до 14 та 16 років.

Усі дівчата показали добрі результати, повідомили у Федерації легкої атлетики Тернопільської області. Зокрема серед учасниць вікової категорії до 14 років Уляна Кулеба виборола срібну нагороду, а серед спортсменок до 16 років бронзовою призеркою стала Мар’яна Тріщук, Софія Ронталюк була шостою.

Ще одну учасницю з Тернополя Ірину Ігнатову, яка боролась з суперницею за друге місце, на дискваліфікували на фініші.

Тренує юних скороходів Ольга Стефанишина.

Також у турнірі серед ветеранів зі спортивної ходьби на 2 км взяв участь майстер спорту Тарас Козлюк, який здобув впевнену перемогу.