Читайте нас в соціальних мережах

Зібрали гроші на 100 дронів для ЗСУ: у садах Петра Гадза на Бучаччині вже втретє відбувся забіг «Квітучий сад» (фоторепортаж)

Понеділок, 20 травня 2024 14:56
Понад п’ять сотень учасників взяли участь у забігу «Квітучий сад», який відбувся 19 травня у Трибухівцях на Бучаччині.

Уже третій рік поспіль цю спортивну подію для дорослих та дітей організовує фермерське господарство «ГАДЗ».

Під час забігу провели благодійний збір на потреби ЗСУ. Учасники задонатили 30 тисяч гривень, ще 1 мільйон гривень додав засновник ФГ «ГАДЗ» Петро Гадз. Усі ці кошти передали громадській організації «Волонтери Бучаччини». За них придбають комплектуючі для 100 fpv-дронів.

– Війна триває, тож маємо спрямувати усі зусилля на допомогу нашим захисникам. Дякую за ваші донати. Ми зібрали 30 тисяч гривень, а зі свого боку я додам ще мільйон, – зазначив засновник ФГ «ГАДЗ» Петро Гадз. – Минулого року падав дощ, а цьогоріч погода була до нас прихильною, тож усе вдалося!   

Участь у забігу також вже не вперше беруть діти з інвалідністю. Для них організатори передбачили комфортну дистанцію.

– Минулого року нам дуже сподобався забіг, тому цьогоріч з нетерпінням чекали анонсу. Дякуємо організаторам, що залучають дітей з інвалідністю. Для них це дуже важливо, вони потребують соціалізації, спілкування з однолітками,– розповіла керівниця Чортківського центру реабілітації дітей з інвалідністю «Дорога в життя» Галина Куфель.

Всі учасники отримали солодкі та корисні призи, а також медалі від ФГ «ГАДЗ».

 


ОСТАННІ НОВИНИ

Додати коментарЗАРАЗ ОБГОВОРЮЮТЬ