Волейбольна «Галичанка» зазнала другої поразки (фото, відео)

П'ятниця, 14 жовтня 2022 20:33
Черговий ігровий день другого туру Суперліги-Дмарт відкрили СК "Балта" та "Галичанка-ЗУНУ".

Перед цим поєдинком команди у чемпіонаті поділяв лише один пункт.

Обидві вони сьогодні мали непогану мотивацію у разі першої перемоги у чемпіонаті: успіх "Балти" переміщував її з 6-ї позиції у чемпіонаті на 5-ту, а тернопільський клуб мав нагоду залишити останнє місце. При цьому переконливіше у попередніх матчах виглядала "Балта".

Їй і вдалося сьогодні перемогти, причому у трьох партіях.

Проте у першій половині стартової партії на майданчику "Маленького Парижа" спостерігалися справжні гойдалки.

Спочатку здебільшого в рахунку вів тернопільський клуб (4:1, 6:4, 8:6). "Балта" постійно зрівнювала рахунок, доки не вийшла вперед (10:9, 11:10).

Після цього команди лідирували по черзі. Останньою своє домінування встановила "Балта", якій, до того ж, спочатку вдалося створити собі комфортний заділ у шість пунктів (21:15), а потім зробити вирішальний ривок 4:1.

Впевнено розпочала команда Сергія Кольцова i другий сет – 4:1.

Тернополянкам вдалося досить швидко не лише зрівняти рахунок, а й вийти вперед (6:5), проте "Балта" втратила ініціативу лише на короткий час.

Як і в першій партії, команда почала далеко вiдриватися від суперника (14:9, 18:11, 24:15) і взяла сет також легко – 25:17.

Успіх перших двох партій "Балта" закріпила у третій. Її команда Сергія Кольцова розпочала зі значного ривку 8:1.

Надалі "Балта" впевнено контролювала гру і їй не склало великих труднощів перемогти в третьому сеті поспіль - 25:20. Цей успіх дозволив команді набрати у чемпіонаті 4 очки.

"Тернополяни" писали, що Тернопільська «Галичанка» зазнала поразки у волейбольній Суперлізі (фото, відео).