Журналісти «Тернополян» поцікавилися у депутатів Тернопільської обласної ради, де вони планують провести літо, чи розглядають поїздки за кордон, чи віддадуть перевагу відпочинку в Україні, а також чи вдасться їм узагалі знайти час для відпустки.
Відповіді виявилися різними. Одні депутати зізналися, що планують провести відпочинок разом із сім’єю в Україні. Водночас частина обранців зазначає, що через насичений робочий графік поки що не планує повноцінної відпустки.
Які саме плани на літо мають депутати Тернопільської обласної ради та що вони думають про відпочинок під час війни — дивіться у відеоопитуванні «Тернополян».


