25 червня близько 16:30 години місцевий житель (2012 р.н.), керуючи електросамокатом, виїхав на проїжджу частину дороги та зіткнувся з автомобілем HYUNDAI Kona.
«Внаслідок ДТП неповнолітнього з численними тілесними ушкодженнями доправили до лікарні. Поліцейські встановлюють обставини події та закликають батьків контролювати дозвілля дітей і нагадувати їм правила безпечної поведінки на дорозі», - зазначили у поліції Тернопільської області.
Триває слідство.


