Читайте нас в соціальних мережах

На Тернопільщині підприємства боргують 244,4 млн гривень несплачених податків

Вівторок, 23 червня 2026 10:40
фото ілюстративне фото ілюстративне
За п’ять місяців цього року до зведеного бюджету в рахунок погашення податкового боргу надійшло 70,1 млн грн, у тому числі до державного бюджету спрямовано 34,8 млн гривень.

Порівняно з аналогічним періодом минулого року надходження зросли майже у півтора раза.

"Водночас від початку року 467 підприємств області скоротили в абсолютному значенні податковий борг, який вони допустили на початок 2026 року, на 95,6 млн гривень. Із них 344 суб’єкти господарювання повністю погасили заборгованість перед бюджетом на суму 29,1 млн гривень", - наголошують податківці краю. 

Податкова служба області продовжує і претензійно-позовну роботу.

Упродовж січня-травня до суду направлено 359 позовів на загальну суму 244,4 млн гривень.

Серед них – позови щодо стягнення коштів із рахунків боржників, реалізації майна, яке перебуває у податковій заставі, та звернення стягнення на майно фізичних осіб через органи державної виконавчої служби.

Додатково майже 1,5 млн грн бюджет отримав від реалізації безхазяйного майна.


Додати коментар




ЗАРАЗ ОБГОВОРЮЮТЬ