Читайте нас в соціальних мережах

Тернополян попереджають про тимчасові зміни у графіку роботи міграційної служби

П'ятниця, 12 жовтня 2018 13:20
В Управлінні ДМС України в Тернопільській області прийом громадян не буде здійснюватися 13,14,15 жовтня. 

Територіальні підрозділи УДМС України в Тернопільській області, в яких субота визначена робочим днем, а понеділок вхідним, не працюватимуть 14,15 та 16 жовтня.

Про це повідомили на сторінці УДМС України в Тернопільській області у Facebook.

– Шановні краяни! 14 жовтня відзначатимемо День захисника України, який з 2015 року є державним святом і неробочим днем. Відтак зверніть увагу на тимчасові зміни у графіку роботи міграційної служби. 13 жовтня, робочий день в територіальних підрозділах УДМС України в Тернопільській області буде скорочений на годину згідно ст. 53 КЗпП України, – йдеться у дописі.

Нагадаємо, що у Тернополі затверджено план заходів з відзначення 76-ї річниці утворення Української Повстанської Армії, Дня українського козацтва, Дня захисника України та Покрови Пресвятої Богородиці.

14 жовтня об 11:30 священнослужителі проведуть молебень та покладання квітів до могил загиблих воїнів АТО на Микулинецькому кладовищі, а о 19:00 того ж дня пройде піша хода від Архикатедрального Собору до пам’ятника Героям Небесної Сотні.

ОСТАННІ НОВИНИ

Додати коментар



ЗАРАЗ ОБГОВОРЮЮТЬ