Понад 96 відсотків з них, а це – 33 114 платників, здійснюють діяльність та сплачують податкові платежі. Зокрема, 6 747 (20%) приватних підприємців застосовують загальну систему оподаткування, а 26 367 (80%) – спрощену систему оподаткування, про це повідомили у секторі комунікацій Головного управління ДПС у Тернопільській області.
Більшість бізнесменів, як обрали єдиний податок, надали перевагу другій групі спрощеної системи оподаткування. Їх налічується 13 290 осіб. Третю групу обрали 8 195 підприємців – спрощенців. Першу групу єдиного податку застосовують 4 882 особи.
Нагадаємо, що спрощена система оподаткування належить до спеціальних податкових режимів і регулюється главою 1 розділу XIV Податкового кодексу України. Вибір групи єдиного податку залежить від обсягу доходу, кількості найманих працівників та виду діяльності.

 
 

