Читайте нас в соціальних мережах

У Зборові місцевий житель забруднює довкілля сміттям.
Мешканці села Івачів Горішній, що неподалік Тернополя, зібралися на толоку.
Кілька пакетів з сміттям зібрали під час прибирання міського стадіону у Зборові.
На сміттєзвалищі у Малашівцях, куди звозять сміття з усього Тернополя, запрацювала станція дегазації.
Скло, пусті пляшки та різноманітне сміття житель Кременеччини самостійно прибрав у місцевому лісі.
Мешканка Тернополя Наталія Озімчук почала сортувати сміття і за 3 місяці зібрала 20 кілограмів поліетилену.
У мережі з’явилися фото, на яких демонструють сміття, яке залишають після себе діти, які навчаються  в училищі міста Ланівці.
Більше тижня односельці хвилювались куди ж поділася їхня 39-річна сусідка.
У Тернопільській області спеціально створена робоча група, яка працює над розробленням та затвердженням Регіонального плану управління відходами.
На жахливу ситуацію, яка виникла на вулиці Лучаківського, 5 у Тернополі, скаржаться місцеві жителі.



ЗАРАЗ ОБГОВОРЮЮТЬ