Читайте нас в соціальних мережах

Жителька міста Скалат, Підволочиського району, що на Тернопільщині опублікувала фотографії стихійних сміттєзвалищ у рідному місті. 
Мешканка Тернопільщини Галина Чорна разом з трьома дітьми вирішила прогулятися лісом, та замість естетичного задоволення знайшла гори побутового сміття у лісі між селами Котюжини та Бодаки, Збаразького району. 
У місті Монастириська, що на Тернопільщині місцеві жителі вивезли будівельне сміття на природу та висипали прямо під вишні. 
У Тернополі, на вулиці Виннниченка, 7 постелили асфальтове покриття та обгородили стрічкою, та для деяких осіб чужа праця немає нічого особливого, адже припаркуваи автомобіль на щойно новенький асфальт, то ж святе. 
Користувач Андрій Мельничук вистав у мережі Фейсбук відео берегів Дністра. Чоловік сплавлявся по річці та відзняв гори сміття на берегах славнозвісної річки. 
У селі Косів, Чортківського району, що на Тернопільщині, місцева жителька поскаржилася, що тільки недавно поприбирала територію біл свого городу, а сьогодні там невідомі особи порозкидали сміття. 
Житель міста Бучач, що на Тернопільщині, Михайло Дячек свого часу написав скаргу у Мінекоенерго на несанкціоноване сміттєзвалище у місті. 
У місті Монастириська, що на Терннопільщині, одна сім'я поприбирала усю вулицю від сміття та чагарників. 
Тернополянин Максим Черкашин написав у Фейсбук, що мешканці обласного центру навчилися палити не тільки суху траву, а й сміттєві контейнери. 
Вчора, головний санітарний лікар України Віктор Ляшко відвідав Тернопільську область. Головні лікарі районних медичних закладів так само як і голова ТОДА Володимир Труш прозвітували, що лікарні усім забезпечені і загалом у медиків до чиновника з МОЗу питань практично не було. 



ЗАРАЗ ОБГОВОРЮЮТЬ