Читайте нас в соціальних мережах

9 березня на Тернопільщині зафіксували грубе порушення Правил рибальства.
Служба охорони разом з правоохоронцями здійснили рейд національного природного парку "Дністровський каньйон", що на Тернопільщині. 
Черговий факт незаконного вилову риби зафіксували на міському ставі у Тернополі.
На Тернопільщині інспектори рибоохоронного патруля проводять постійні рейди з виявлення порушників природоохоронного законодавства. І, на жаль, їх фіксують не мало.
У селі Чернихів, що біля Тернополя, викрили браконьєрів, які незаконно виловлювали рибу в річці Серет.
На Тернопільському озері зловили браконьєрів. На гарячому їх затримали тернопільські рибалки разом із представниками ГО «Скеля».
Сторінка 2 із 2



ЗАРАЗ ОБГОВОРЮЮТЬ