Читайте нас в соціальних мережах

У Тернополі на гарячому спіймали браконьєрів (фото)

Вівторок, 10 травня 2016 17:34
На Тернопільському озері зловили браконьєрів. На гарячому їх затримали тернопільські рибалки разом із представниками ГО «Скеля».

Про це повідомив тернополянин Андрей Павлович на своїй сторінці у фейсбук.

«Ось такий улов виявили ГО «СКЕЛЯ» разом з небайдужими рибалками на Тернопільському озері близько 9 ранку. Найбільший лящ 2.470, половина риби з ікрою. Всі лящі булии спіймані старим «добрим» методом багріння. Рибінспекцією було складено протокол на цих «рибалок». Штраф становитиме (з урахуванням ПЗФ) близько 5000 грн. Приємно що свідомих рибалок з кожним днем більшає, впевнений що спільними зусиллями ми збережемо та примножимо водні ресурси нашого озера», - пишуть у соцмережі активісти.

13179405 1565864987046033 6417689420631569993 n

 


ОСТАННІ НОВИНИ

Додати коментар




ЗАРАЗ ОБГОВОРЮЮТЬ