Влаштували бійку на полі під час товариського матчу футболісти "Ниви" та "Дружби" (відео)

Середа, 13 березня 2024 12:00
Бійкою на полі та скандалом завершився товариський матч між футболістами тернопільської "Ниви" та командою "Дружба" з села Миронівка (Київська область).

Вчора, 12 березня у Винниках, що на Львівщині команди зіграли товаристський матч, але наприкінці гри, уже на 2 годині 19 хвилині та 48 секунді між футболістами на полі розпочалася сутичка.

Далі на поле вибігли тренери та інші представники команди.

Офіційно рахунок матчу - 2:1 на користь "Ниви" - Дружба” (Мирівка) – “Нива” (Тернопіль) — 1:2 (Шкіндер, 45 — Козак, 59, пен., 60). Матч не завершено.

ФК "Нива" ніяк поки що не пркоментував дану ситуацію, натомість суперники заявили, що контрольний поєдинок «Дружби» та тернопільської «Ниви» був перерваний за кілька хвилин до фінального свистка.

Відео сутички розпочинається на другій годині 19 хвилині та 48 секунді матчу.