"Футбольний клуб «Нива» Тернопіль та півзахисник Андрій Кухарук завершили співпрацю за взаємною згодою сторін. 29-річний півзахисник приєднався до тернополян у серпні 2024 року та провів у футболці «жовто-зелених» 15 матчів (14 у Першій лізі та 1 в Кубку України). Дякуємо Андрію та бажаємо успіхів у подальшій карʼєрі", - йдеться у дописі клубу.
Півзахисник розірвав контракт із футбольним клубом "Нива" (фото)
Понеділок, 27 січня 2025 19:21
ОСТАННІ НОВИНИ
- 11:35 Його серце зупинилося півроку тому на Луганщині: підтвердили загибель 35-річного воїна з Чортківщини (фото)
- 11:28 Житловий будинок загорівся на Кременеччині (фото)
- 11:24 Пожежа легкового авто сталася у Тернополі
- 11:21 У Бережанах жінка впала у 2-метрову канаву і не могла вибратися самостйно (фото)
- 11:17 У Тернополі п'янющий водій буса заїхав у "Тойоту": постраждали двоє осіб (фото)
- 11:07 Дитину госпіталізували: на Тернопільщині на території школи велосипедист наїхав на 8-річного хлопчика
- 11:03 СБУ затримала іноземця, який на замовлення фсб наводив атаки рашистів по енергооб’єктах біля Хмельницької АЕС (фото)
- 11:00 Юна танцюристка з Чортківщини стала чемпіонкою світу (фото)
- 10:45 У патрульній Тернополя розповіли причину аварії, коли вантажівка з вікнами заїхала в огорожу АЗС (фото)
- 10:30 72 бригада, яка захищає Покровськ, отримала велику партію дронів від Володимира Кличка та «Української команди» (відео)



