Як повідомили у прес-службі вузу, в рамках проекту «Україна-Норвегія» у ТНЕУ вперше відбудеться Науково-практичний симпозіум «Норвезько-українське співробітництво: здобутки та перспективи у сфері освіти і досліджень», участь в якому й візьме закордонний гість.
Проект «Україна-Норвегія», реалізація якого у ТНЕУ розпочалася з 2014 року, спрямований на перекваліфікацію військовослужбовців, звільнених у запас, і членів їх сімей та надання їм можливості здобути новий фах, розпочати власну справу, реалізувати себе, професійно зростати.
«День єднання української та норвезької культур розпочнеться з урочистого підняття прапорів двох держав. З нагоди проведення симпозіуму буде висаджене дерево на алеї Почесних гостей ТНЕУ», - йдеться в повідомленні.
Учасники Першого науково-практичного симпозіуму поділяться власними досягненнями та напрацюваннями, перемогами та успіхами, яких їм вдалося досягти у ході реалізації проекту «Україна-Норвегія». Науковці обговорять плани та перспективи подальшої співпраці.
Студентська спільнота у цей день матиме можливість ознайомитися з специфікою та особливостями норвезької культури. Юнаки та дівчата візьмуть участь у флеш-мобі, де «живими» літерами обох мов буде написана фраза з гімну Королівства Норвегія – «Так, ми любимо цей край! Ja, vi elsker dette landet». Гості університету також матимуть нагоду поласувати смаколиками, випеченими для благодійного ярмарку.
Працівники бібліотеки допоможуть усім зануритися у світ науки й мистецтва Норвегії, розгорнувши у холі вищого навчального закладу виставки книг та фотографій, представивши біографічні довідки та інформаційні стенди. Зі сторінок історії норвезької культури молодь дивуватимуть цікаві постаті – від дослідника та мандрівника Фрітьофа Нансена до композитора та музиканта Едварда Гріга.
Переглянувши ряд фільмів, які транслюватимуться на екрані у холі центрального корпусу ТНЕУ, першокурсники візьмуть участь у вікторині «Що ти знаєш про Норвегію?».