Тернопільські ультраси промовчали всю гру. Замість традиційних розтяжок у підтримку команди, був похоронний вінок та розтяжка з написом «16.11.14. ВВІЧНА ПАМ'ЯТЬ ЧЕСНІЙ ГРІ».
Таким чином фанати протестували проти договірних матчів тернопільської «Ниви».
Нагадаємо, цього тижня, 2 вересня, кваліфікаційно-дисциплінарна комісія Федерації футболу України визнала, що обидві місцеві команди винні в нечесній грі. Їх покарано серйозними штрафами. Також у обох футбольних дружин відібрали по три очки в нинішньому розіграші Першої ліги. Це означає, що ФК “Тернопіль” та “Нива” опустилися на саме дно турнірної таблиці з двома і одним очком відповідно. Крім того, тернопільські клуби повинні сплатити штрафи у сумі 100 тисяч гривень кожна. Під приціл розслідування футбольних чиновників потрапив матч чемпіонату у Першій лізі між тернопільською “Нивою” і ФК Тернопіль, який відбувся 16 листопада 2014 року. Він закінчився дивною нічиєю, після якої експерти відзначили небувалий розмір ставок у зарубіжних букмекерів.
Відповідно, фани принесли розтяжку з написом, коли на їх думку померла у Тернополі чесна гра. Найпалкіші вболівальники «Ниви» підозрюють гравці та керівництво команди не тільки в одній договірній грі. Рішення КДК ФФУ стало лиш формальним приводом висловити свій протест.
Під час самої гри ультрас постійно мовчали і та поводилися як пересічні відвідувачі футбольних матчів – лускали насіння, інколи проявляли емоції і спокійно спостерігали за грою.
Після фінального свистка частина фанатів вирушила до автобусу, який мав відвезти футболістів «Ниви» на базу. Освистали лише головного тренера команди Романа Толочка. Сам похоронний вінок хотіли вручити Тарасу Дураю, якого підозрюють у здачі не одного матчу. Та Тарас втік від такого «подарунку» через інший вихід.
http://ternopoliany.te.ua/zhittya/9761-futbolni-fanaty-promovchaly-tsilyi-match-ta-prynesly-pokhoronnyi-vinok-protestuiuchy-proty-dohovirnykh-matchiv-nyvy-fotoreportazh#sigProId87d396a661