Читайте нас в соціальних мережах

Тернопільських школярів закликають нести 1-го вересня не квіти, а ліки для захисників

Неділя, 30 серпня 2015 13:41
Волонтери Запоріжжя виступили з ініціативою замість квітів у День знань принести у школу медикаменти для бійців. Тернополян також просять підтримати ідею, адже навіть найкрасивіші троянди чи ромашки за декілька днів зів’януть, а ліки можуть врятувати не одне життя на фронті.

Зокрема, просять принести недороговартісні таблетки, які, мабуть, є в кожній домашній аптечці.

Так, для військовослужбовців, котрі виконують бойові завдання в зоні АТО потрібні препарати проти застуди, противірусні ліки, пігулки проти шлункових розладів, антибіотики широкого спектра, знеболювальні препарати, каплі для очей, а також бинти, пластирі та інші необхідні предмети та препарати для наших захисників.

Усі зібрані ліки згодом волонтери роз приділять по підрозділах ЗСУ та добровольчих батальйонах. Таким чином українці мають нагоду ще раз проявити свою підтримку та надійний тил тим, хто зі зброєю в руках обороняє рідну Батьківщину на сході.


ОСТАННІ НОВИНИ

Коментарі  

0 #3 галина 30.08.2015, 14:28
Повністю підтримую!!!!!
Скарга
+2 #2 наталя 30.08.2015, 14:12
це правидьно

квіти зівянуть а ліки можуть спасти життя
Скарга
-2 #1 Ірина 30.08.2015, 14:10
Ініціатива гарна, просте дуже небезпечна. Ліки можуть бути підробленими, можуть бути отруйними, можуть бути провокації, так як у випадку, коли дідусь пригостив бійців отруйним медом. ЛІки найкраще купувати централізовано у аптеках чи у фірм-виробників , мати на них сертифікати якості.
Скарга

Додати коментарЗАРАЗ ОБГОВОРЮЮТЬ