«В одній із соціальних мереж заявниці надійшло сповіщення про віддалену роботу. Основне завдання – переглядати відео у медійному застосунку. Деякий час потерпіла переписувалася з невідомим, який обіцяв чималі прибутки.
Водночас співрозмовник запевнив, якщо жінка вкладе свої кошти на депозит, то винагорода зростатиме. Заявниця погодилася і кількома платежами перевела на рахунок більше ніж 100 000 гривень. Бажаних грошей вона так і не отримала, а «роботодавець» перестав виходити на зв’язок», - розповідають в ГУНП у Тернопільській області.
Жінка звернулася за допомогою у поліцію. За фактом шахрайства слідчі Збаразького відділення поліції здійснюють розслідування в рамках кримінального провадження відповідно до ч. 1 ст. 190 Кримінального кодексу України. Правоохоронці вживають заходів, аби встановити та притягнути зловмисників до відповідальності.
Тим часом поліцейські застерігають громадян не вестися на сумнівні пропозиції про «легкий» прибуток у соціальних мережах. А якщо ви все ж таки постраждали від шахраїв, не зволікайте та телефонуйте на спецлінію «102». Для оперативного надання допомоги від працівників Департаменту кіберполіції Національної поліції України звертайтесь за номером 0 (800)50-51-70.