Читайте нас в соціальних мережах

Очільник Тернопільщини віддасть 1500 гривень автору найкращого відеоролика про мобілізацію

Середа, 05 серпня 2015 13:00
Незвичний конкурс оголосив голова Тернопільської облдержадміністрації Степан Барна. Задля підняття патріотичного духу українців та покращення показників плану мобілізації в області він запропонував винагороду тому, хто придумає найкращий «мобілізаційний» відеоролик.

За словами обласного очільника, відео повинно відповідати духу українства, передбачати сучасні реалії подій на сході України та підвищувати престижність військової професії, і, що найголовніше – мотивувати громадян до захисту держави від проявів російської агресії.

Премія за найкращий відеопродукт становить 1500 гривень. Часу у бажаючих проявити себе в ролі талановитого режисера не так вже й багато – встигнути потрібно до  15 години 12 серпня 2015 року.

Тематичні відеоролики на конкурс потрібно присилати на електронну адресу прес-служби ОДА ([email protected]). У листі треба також надати коротку інформацію про виконавця та контакти. Результати конкурсу від голови ТОДА та ім’я переможця оголосять вже наступного дня після його завершення – 13 серпня. 

Коментарі  

0 #1 Вано 07.08.2015, 21:46
Найкращий ролик - це коли Барна погниє пару місяцях в окопах. Нехай краще ролики про своїх підлеглих придурашених голів райадміністраці й ролики знімає, яких він позапихав по районах.
Скарга

Додати коментар