Читайте нас в соціальних мережах

У Тернополі назвали дату та порядок електронної реєстрації для зарахування дітей до шкіл та садочків

Вівторок, 20 лютого 2024 20:30
На черговому засіданні виконавчого комітеті ТМР прийняли рішення про дату початку реєстрації дітей у школи та садочки на вересень 2024 року. 

У рішенні затвердили межі шкіл та адреси, згідно яких дитина має право йти в ту чи іншу школу та садочок і дату початку електронної реєстрації дітей. 

"Закріпити території обслуговування за закладами дошкільної та загальної середньої освіти на 2024-2025 навчальний рік згідно з додатками 1 (додається) , 2 (додається). Управлінню освіти і науки Тернопільської міської ради рекомендувати керівникам закладів загальної середньої освіти розпочати електронну реєстрацію та приймання документів для зарахування до закладів освіти з 1 березня 2024 року. Відповідальність за виконання рішення покласти на начальника управління освіти і науки Ольгу Похиляк", - йдеться у рішенні виконкому. 

У додатках шукаєте свою адресу і дивитися, яка школа чи садочок їй відповідають, тоді реєструєтеся онлайн, а після реєстрації заносите документи у школу - основний документ, який має бути - довідка про місце проживання дитини. 

Додати коментар