Читайте нас в соціальних мережах

Елітні будинки на набережній ставу у Тернополі можуть знести чи передати у державну власність

П'ятниця, 08 грудня 2023 16:19
Елітні будиночки на набережній ставу у Тернополі можуть знести, або ж передати у державну власність. 

Суд задовільнив позов прокуратури про скасування рішення ТМР щодо ділянки землі по вул. Урожайна у прибережній смузі Тернопільського ставу.

Західним апеляційним господарським судом задоволено апеляційну скаргу керівника Тернопільської обласної прокуратури щодо відмови в задоволенні позову до Тернопільської міської ради, ОК «Вінд» про визнання незаконним та скасування рішення ТМР, визнання недійсним договору оренди землі, скасування речового права та повернення земельної ділянки  площею 0, 4060 га вартістю понад 3 млн 600 тис грн.

Нагадаємо, сесія органу місцевого самоврядування у лютому 2018 року розглянувши звернення обслуговуючого кооперативу «Вінд», надало йому в оренду на 25 років земельну ділянку за адресою: вул. Урожайна, 15, площею 0, 4060 гектара.

Встановлено, що на вказаній земельній ділянці в межах прибережної захисної смуги Тернопільського ставу розташоване майно, зареєстроване як 9 «елінгів лодочної станції», яке не відноситься до об’єктів, що можуть на ній знаходитися та експлуатуватися, які не належали ОК «Вінд», фактично є самочинно збудованими, з порушенням закону щодо встановлення цільового призначення земельної ділянки. Мова йде про приватні будинки, збудовані в парку Загребелля у захисній прибережній смузі ставу, зареєстровані як «елінги».

Відтак скасовано рішення суду першої інстанції та прийнято нове рішення- про задоволення позовних вимог прокуратури в повному обсязі.

Рішення суду вступило в законну силу.

ОСТАННІ НОВИНИ

Коментарі  

0 #2 Тернополянин 09.12.2023, 08:50
Потрібне та вчасне рішення суду, а все те, що порішали або заплатили повинно бути конфісковано і передано учасникам - інвалідам війни. Таке рішення буде справедливе тому, що побудоване дане житло на вкрадені в держави та людей гроші.
Скарга
0 #1 Галина 09.12.2023, 01:07
Нарешті.. якщо добре розібратися. то пів міста треба передати в державну власність, а то нахапали "землевласники"
Скарга

Додати коментар