Читайте нас в соціальних мережах

Мрії здійснилися: Смакоуз та Побер знову завітали до вихованців тернопільського дитбудинку з подарунками (фоторепортаж)

Середа, 06 грудня 2023 15:47
У тернопільському Центрі соціально-психологічної реабілітації дітей сьогодні знову було гамірно та весело – у свято Миколая з подарунками завітали гості.

Уже багато років поспіль депутат Тернопільської міської ради Юрій Смакоуз та народний депутат VII та VIII скликань Ігор Побер виконують мрії вихованців дитбудинку. Малеча чекає цього дня з нетерпінням і радо вітає помічників Миколая.

Благодійники приносять у пакунках не просто солодощі, а усе, що діти просять у листах: смартфони, планшети, колонки, навушники, іграшки, цукерки.

– Наш обов’язок – думати про дітей, які обділені ласкою. Дев’ять років тому ми започаткували таку традицію – малеча просять у листах все, чого хоче, а ми ці бажання виконуємо. Вважаємо, що ці всі діти – наші, тому й піклуємося про них так, як про рідних,  наголосив Юрій Смакоуз.

Вихованці цього центру пережили багато розчарування та болю, а тому варто повернути їм віру в диво, наголошує Ігор Побер.

– Це ініціатива Юрія Смакоуза, а я її радо підтримую. Щороку, коли виходжу звідси, на очі навертаються сльози. Найважче – це коли маленький хлопчик розпакував мобільний телефон і каже, що буде дзвонити до мами. Я бажаю, щоб найзаповітніша мрія малечі здійснилася – наступне свято Миколая вони відзначали з мамою та татком!  зазначив Ігор Побер.  

Директорка Центру соціально-психологічної реабілітації дітей Наталія Костюк подякувала добродіям за здійснені мрії вихованців.

– Дуже приємно, що з року в рік до нас приходять помічники Миколая та виконують мрії дітей. Напередодні ми разом писали листи. Чесно кажучи, у діток навіть були сумніви, що вони справді отримають все, про що просять. Але так і сталося! Юрій Смакуоз та Ігор Побер принесли малечі усе омріяне, за що їм щиро дякуємо, –підкреслила Наталія Костюк.

ОСТАННІ НОВИНИ

Додати коментарЗАРАЗ ОБГОВОРЮЮТЬ