Читайте нас в соціальних мережах

У Тернополі відтермінували встановлення новорічної ялинки на Театральному майдані

Понеділок, 27 листопада 2023 12:35
Головну ялинку міста мали встановлювати сьогодні, 27 листопада, але у зв'язку з погодою, перенесли на 30 листопада. 

Як повідомив директор КП «Тернопільміськсвітло» Олег Лехіцький, причина відтермінування — несприятливі погодні умови. Попередньо монтаж новорічного дерева запланували на 30 листопада. Роботи мають провести до 6 грудня, аби встигнути створити святкову атмосферу до Дня Святого Миколая.

Монтаж центральної міської ялинки, за словами директора КП «Тернопільміськсвітло» Олега Лехіцького, триватиме кілька днів.

«Розпочнемо монтувати металічну конструкцію і за два-три дні будемо встановлювати штучну хвою. Хвоя, прикраси та ілюмінація зберігаються на нашому матеріальному складі. Є більше 1500 гілочок посортовані за розмірами, всі вони мають своє місце у конструкції. Гілки не ламаються. Позаминулого року були проблеми із каркасом: ми його порівняли і пофарбували, і тепер він у доброму стані», - поділився «Файному місту» Олег Лехіцький.

Монтаж ялинки до зимових свят виконають на прохання дітей Героїв. Про це на своїй сторінці у «Фейсбук» нещодавно повідомив міський голова Сергій Надал.

«Минулого року, за результатами опитування тернополян, ялинку не ставили. – Я маю з цього приводу власну думку, але є діти – наші тернопільські діти, діти Героїв, які віддали життя на війні, діти Захисників, які зараз на фронті, і вони висловлюються за встановлення ялинки. Можливо через те, що минулого року їздили в сусідні міста, щоб побачити прикрашену ялинку. Можливо через те, що їм дуже потрібне різдвяне диво. І саме діти наших Героїв запропонували, щоб ця ялинка стала символом нашої майбутньої Перемоги, а маленькі тернополяни зможуть долучитися до прикрашання ялинки, власноруч зробивши разом з вчителями патріотичні іграшки», - повідомив Сергій Надал.

Міський голова також наголосив, що кошти на ялинку з міського бюджету витрачатися не будуть. Штучна ялинка куплена вже давно, уся святкова ілюмінація теж. Витрати на електроенергію готові взяти на себе небайдужі підприємці. Якщо не буде електроенергії, ялинка теж не світитиме.

Нагадаємо, висота ялинки 18 метрів. Придбали її у 2009 році.

«Прикрашатиме центр міста також святкова ілюмінація. Так, металеві цифри «2024», оздоблені гірляндами, цього року встановлять неподалік катедри. Для підприємства вже виготовили нову цифру  – «4». Вона співрозмірна з наявними цифрами і має висоту близько трьох метрів. На її оздоблення пішло майже 600 метрів гірлянди, яка минулого року прикрашала цифру «3», - пояснив Олег Лехіцький.

Коментарі  

0 #2 Анастасія 27.11.2023, 19:01
Ні, вони в тій міській раді підарі гноєні
Скарга
-1 #1 Сергій 27.11.2023, 15:07
Надал- які діти Героїв просили підчас війни ялинку? Ви в тій міській раді повні збоченці????
Скарга

Додати коментарЗАРАЗ ОБГОВОРЮЮТЬ