Читайте нас в соціальних мережах

Через виявлений на Тернопіллі гепатит А школярів відправили на «дистанційку»

Вівторок, 07 листопада 2023 16:07
В громаді на Тернопільщині вирішили перевести школярів на дистанційне навчання. Причина – зафіксований випадок захворювання на гепатит А у працівниці навчального закладу.

Відповідне рішення прийняли на засіданні комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при Зборівській міські раді. 

 «Враховуючи ситуацію із виявленням поодиночного випадку захворюваності на гепатит А в мешканки громади та з метою попередження подальшого ускладнення епідемічної ситуації з вірусного гепатиту А сьогодні, 07.11.2023 року  відбулося засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при Зборівській міські раді», - інформує Зборівська міська територіальна громада.

 На розгляд комісії виносилось одне питання: "Про запровадження необхідних протиепідемічних заходів та території та об'єктах підпорядкованих  Зборівській міській раді".

«Комісією прийнято рішення про переведення учнів на дистанційну форму навчання в ЗОШ № 2 м. Зборів з 8 по 17 листопада 2023 року», - повідомляють у Зборівській МТГ.

Додати коментарЗАРАЗ ОБГОВОРЮЮТЬ