Читайте нас в соціальних мережах

Тернополянин чотири рази змінював прізвище та ім'я і тепер вони одні з найдовших в країні

Вівторок, 03 жовтня 2023 10:38
У Тернополі живе чоловік з найдовшим іменем та прізвищем.

Змінювати їх він почав у 2010 році, у 24-ри. 

Зараз ім'я та прізвище чоловіка складаються з майже ста літер, які ледь вміщаються на ID-картці, повідомляє "Т1 Новини". 

У паспорті тернополянин записаний як Бронівогневладислав-Едуардолеонардоконстантинослав Володимиренклименжільєнко-Громинревинградинтеменко. Не зміненим у документі залишилося лише по-батькові – "Миколайович".

Друзі чоловіка вже звикли до такого незвичного імені, проте скорочують його до "Бронік" або "Бронівогневладислав". Тернополянин каже, що основною метою зміни особистих даних було бажання показати, що у нього є свобода вибору.

"Підтекст у тому, що я ніби Володимир, тобто я хочу бути в мирі зі всім. А друга частина означає, що я до всього серйозно ставлюся, а грім, град, означають, що намагаюся дати опір всьому", – розповів Бронівогневладислав.

Детальніше – в сюжеті "Тернопіль 1":


ОСТАННІ НОВИНИ

Коментарі  

0 #2 Вадим Суліковський 29.05.2024, 08:53
Такі прізвища можуть носити лише представники малого йорданського народу, що називається гендратами. Вони живуть у найменшій губернії Йорданії, яка називається Гентратітабель (країна гендратів). Ось найдовше прізвище, яке увійшло в історію як найдовше прізвище Йорданії:
Беранателініньвелітенасенінь-
єртантаніньленередікорісототіненінь-
вельдеранантанкілечалілінтанінь-
гендретіменьвенненьгердінтанантанінь
І все це - одне слово.
Скарга
0 #1 Вадим Суліковський 29.05.2024, 08:38
Т
Скарга

Додати коментарЗАРАЗ ОБГОВОРЮЮТЬ